АЛЕРГІЯ, ЖИТТЯ БЕЗ ПІГУЛОК

Для більшості алергіків життя без пігулок - нездійсненна мрія. Але насправді, це тільки здається, що без «хімії» не можна припинити чхати і кашляти.

Насправді, позбутися «аллосов- чужих» - це не фантастична, а зовсім реальна проблема, з якою щодня мають справу мільйони людей у ​​всьому світі. Адже саме від слова «аллос» відбувся термін алергія.
Алергія - це надчутливість імунної системи організму при повторних діях алергену на раніше сенсибілізований цим алергеном організм. Що таке сенсибілізація? Придбання організмом специфічної підвищеної чутливості до різноманітних чужорідних речовин. Найчастіше, вона зустрічається, коли імунна система сприймає нешкідливі речовини - на зразок пилку рослин або звичайної домашньої пилу - як ворогів.

Ніхто досі точно не знає, чому так відбувається. Численні дані свідчать, що схильність до алергії передається у спадок. Але в останні десятиліття алергія набула масштабів справжнього всесвітнього лиха.

Є кілька теорій, що це пояснюють. Одна говорить про те, що в усьому винна...гігієна! Люди стали більше за нею стежити, запобігаючи контакт організму з багатьма антигенами, що знижує захворюваність, але одночасно викликає недостатню завантаження імунної системи (особливо у дітей). Але наш організм спочатку «сконструйований» так, щоб з певною періодичністю давати чомусь відсіч. І коли реальних загроз немає, він починає агресивно реагувати на нешкідливі фактори.
Інша теорія у всьому звинувачує зросле споживання продуктів хімічної промисловості, речовини в складі яких можуть бути алергенами. Мовляв, раніше ми з ними не контактували, а тепер - постійно. Але це все одно не пояснює, чому організм одних людей реагує на ці речовини як на загрозу, а організм інших - спокійно їх ігнорує.

Так чи інакше, точної відповіді на питання «Хто винен?» - спадковість, гігієна, хімія чи банальне невезіння алергіків - наука поки не знає. А ось з питанням «Що робити?» ситуація ясніше. По-перше, є досить багато досить ефективних антигістамінних препаратів. По-друге - імунотерапія, коли пацієнт вакцинується наростаючими дозами специфічного антигену. Ну а по-третє, можна просто виключити контакт з алергеном - і немає проблем!

Правда, останнє легко сказати, але важко зробити. Більшість алергенів надходить в організм через дихальні шляхи. Серед найбільш поширених - речі, з якими ми постійно контактуємо в звичайному житті: домашній пил і пилові кліщі, будівельний пил, пилок рослин, цвілеві гриби і їх спори, мікроскопічні частинки шкіри людей і домашніх тварин, волосся і шерсть, хімічні засоби для чищення та ін .
Якщо жити і працювати не в стерильній барокамері, а в звичайній квартирі та офісі, то найбільш логічний спосіб позбутися від вдихання алергенів - механічний. І немає мови про «намордник» - респіратор, бо є зовсім невидимі ​​назальні фільтри, які природним чином кріпляться всередині носа.

Йдеться про запатентовану розробку японських біотехнологів, фільтрах Nose Mask Pit Super. Вони пропускають 100% повітря, абсолютно не заважаючи дихати. Але при цьому затримують 99,8% знаходяться в повітрі частинок, великих або рівних 0,1 мікрона.

Фільтри попереджають потрапляння «чужих» в організм, а отже - імунна система не рветься до гніву і немає ніякого кашлю і чхання. До слова, фільтри також ефективно захищають від ГРВІ та грипу: розмір вірусу грипу - як раз 0,1 мікрона.

Вони безпечні і підходять навіть вагітним і дітям. Фільтри випускаються в розмірах Regular і Small: останній якраз і розрахований на дітей або на дорослих з вузькими носами. Nose Mask Pit призначені для багаторазового використання: навіть після 10-го промивання вони зберігають всі свої якості. Крім того, важливо те, що їх можна використовувати навіть при наявності симптомів алергії: є моделі для сухого і для вологого носа. В останньому випадку фільтр допоможе припинити контакт з алергеном, а значить - вже скоро знову можна буде дихати легко і вільно!
Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38 (099) 999 99 99
Бажаєте зробити замовлення?
Заповніть форму і наш менеджер зателефонує вам!
Погоджуюсь з Політикою Конфіденційності
Відгуки наших кліентів
Ірина
05.08.2021
Фільтри мені порадила мій терапевт, як засіб профілактики від сезонних вірусів і небажиних застуд. Я вже більше 3 місяців завжди їх одягаю, коли йду в магазин, або кудись їду у транспорті. Дискомфорту немає, що дуже радує
Володимир
17.04.2021
Ефективна річ. У мене алергія на цвітіння, пил, шерсть тварин: все життя на таблетках. Я купив і відразу протестував фільтри. Сплю спокійно вже котру ніч: чи не чхаю, а просто сплю. І дихаю.
Ольга
24.02.2021
Все життя дихаю хімією - робота така. Думала, буде незручно носити фільтри, але їх реально відчуваєш тільки перші 5 хв. Лоскотно спочатку, а потім забуваєш на весь день. Цілий день на людях, клієнти, а фільтрів не видно! Задоволена
Наші контакти:
+38 (096) 816 38 20
natalkadov23@gmail.com
м. Київ, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2
ФОП Довгаль Н.Г.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше им`я
Ваш телефон
Ваша пошта
Промокод
Payment method