ЗАХИСТ ВІД СЕЗОННОЇ АЛЕРГІЇ НА ЦВІТІННЯ
Поліноз (сезонний алергійний рінокон'юнктівіт, сінна лихоманка, пилкова алергія) - сезонне захворювання, що розвивається у сенсибілізованих людей внаслідок контакту з пилком.

Під сенсибилизацієй розуміють підвищену чутливість організму до дії подразників (алергени), що викликають алергічну реакцію. Алерген, будучи нешкідливим для більшості людей, у сенсибілізованих пацієнтів розглядається імунною системою як "небезпечний", що в результаті провокує алергічну реакцію.

Поліноз, іншими словами сінна лихоманка, небезпечний тим, що багато людей ці симптоми плутають з простудними, тому і лікуються невідповідними для цього випадку препаратами.

Ознаки полінозу виявляються практично в один і той же час щорічно у вигляді нежиті, закладеності носа, нападів чхання, відчуття печіння або свербежу в носі і порожнини рота, кон'юнктивіту (червоні очі, відчуття піску в очах, свербіж/ печіння), кашлю, в деяких випадках нападів ядухи.

Крім характерних ознак алергії, частими супутниками полінозу, є розлади сну, втома, підвищена стомлюваність. Це призводить до значного погіршення якості життя і істотно впливає на повсякденну активність, професійну діяльність і навчання.
А чи знаєте ви, що симптоми сінної лихоманки дуже схожі з ознаками на ГРЗ або ГРВІ? Неправильне лікування полінозу небезпечно тим, що якщо неправильно підібрати препарати, то недуга може перерости в хронічну форму. Алергія небезпечна тим, що без належного лікування вона прогресує: якщо в минулому році захворювання виявило себе виключно восени і на одну групу рослин, то вже в наступному році список алергенів може розширитися і захопити літній період.

На жаль, поліноз, як і будь-який інший вид алергії - захворювання хронічне, і повністю вилікуватися від нього неможливо. Але це зовсім не означає, що можна пустити процес на самоплив і перечекати кілька тижнів, просто відправившись у відпустку.

Однак є й інші способи полегшити симптоми:

  • У період високої активності алергену уникайте поїздок за місто, на дачу, походів в парк, ліс і інших місць з багатою рослинністю.
  • Виходьте на вулицю ввечері або після дощу. Найбільша концентрація пилку в повітрі спостерігається в суху безвітряну погоду.
  • Після прогулянки слід умитися і промити очі

Порадьтеся з алергологом і виберіть спеціальні захисні засоби для нанесення на слизові або використовуйте фільтри для носа - це єдиний спосіб зберегти свій ритм життя і впоратися з небезпекою навіть під час сезонного цвітіння.

Рекомендовано Національної Медичної Палатою України, як засіб для профілактики від алергії, брудного повітря, смогу, захист від вірусів грипу та ГРВІ.
Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38 (099) 999 99 99
Бажаєте зробити замовлення?
Заповніть форму і наш менеджер зателефонує вам!
Погоджуюсь з Політикою Конфіденційності
Відгуки наших кліентів
Ірина
05.08.2021
Фільтри мені порадила мій терапевт, як засіб профілактики від сезонних вірусів і небажиних застуд. Я вже більше 3 місяців завжди їх одягаю, коли йду в магазин, або кудись їду у транспорті. Дискомфорту немає, що дуже радує
Володимир
17.04.2021
Ефективна річ. У мене алергія на цвітіння, пил, шерсть тварин: все життя на таблетках. Я купив і відразу протестував фільтри. Сплю спокійно вже котру ніч: чи не чхаю, а просто сплю. І дихаю.
Ольга
24.02.2021
Все життя дихаю хімією - робота така. Думала, буде незручно носити фільтри, але їх реально відчуваєш тільки перші 5 хв. Лоскотно спочатку, а потім забуваєш на весь день. Цілий день на людях, клієнти, а фільтрів не видно! Задоволена
Наші контакти:
+38 (096) 816 38 20
natalkadov23@gmail.com
м. Київ, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2
ФОП Довгаль Н.Г.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше им`я
Ваш телефон
Ваша пошта
Промокод
Payment method