ЯК ВИЖИТИ В МЕГАПОЛІСІ?

Проблема екології вийшла на перше місце в розвитку цивілізації, світовою промисловістю щорічно викидаються в атмосферу мільйони тонн токсичних речовин, і цей факт не може не відбиватися на здоров'ї людей нашої планети.

Щорічно в світі через брудне повітря вмирає 5,5 мільйонів людей. Цей невтішний показник оприлюднено в доповіді науково-дослідницької організації Health Effects Institute (HEI) на черговому засіданні Американської асоціації з просування науки (AAAS). Це, в першу чергу, серцево-судинні захворювання, інсульти і хронічні хвороби легенів, онкологічні захворювання, і гострі респіраторні вірусні інфекції.

Згідно досліджень ВООЗ протягом 2014 року в Україні від забрудненого повітря померло 54 тисячі 507 осіб. У перерахунку на 100 000 населення це 120 чоловік - світовий антирекорд. Для прикладу, в екологічно тяжкому Китаї ця цифра становить 76 осіб на сто тисяч населення.
На думку дослідників, ці люди вмирають передчасно тому, що дихають повітрям, перенасиченим токсичними частинками.

Відзначається, що рівень забруднення повітря в країнах, що входять в топ-10 найбільш забруднених, доходить до 300 мікрограмів на кубометр повітря. Допустима цифра - 25-30 мікрограмів. Джерела забруднення - викиди електростанцій, заводів, автомобільні вихлопи. Утворені частки висять в повітрі, не осідаючи на ґрунт, і становлять загрозу для здоров'я людини. По суті справи, це смертельне отруєння, розтягнуте в часі - виникають хронічні захворювання, в кінці кінців, вбивають людей.

На токсичне повітря організм часто реагує виникненням онкологічних захворювань, так як для ракових клітин токсини - сприятливе середовище для активного ділення. Що призводить до появи злоякісних пухлин. У той же час, скорочення забруднення повітря і захист організму від шкідливого впливу навколишнього середовища збереже мільйони життів.
У дослідженнях вивчався вплив забруднення повітря на легені, як місце первинного контакту забруднюючих речовин з тілом людини.

Також вчені мають у своєму розпорядженні зростаючою кількістю фактів, які доводять негативний ефект забруднення повітря і на серце. З забрудненням повітря пов'язані хронічний кашель, інфекційні захворювання легенів, рак легенів, захворювання серця, серцевий напад.

Забруднювачі повітря - зважені в повітрі токсичні, які призводять до захворювання і завдають шкоди людському організму. Забруднюючі речовини ділять на дрібнодисперсні - свинець, сірка, зола, азот, сажа, фтор і т.д., і крупнодісперсні - частинки гіпсу, крейди, вапняку, кремнію і т.д.

Ніс людини здатний затримати велику пил, а ось що містяться в брудному повітрі миш'як, берилій, бензопірен, сірчана кислота, нікель - безперешкодно потрапляють в легені, а потім в кров. Це викликає передчасне старіння, смерть, гострі респіраторні захворювання.

Ось деякі хімікати, з якими стикаються жителі мегаполісу, і їх вплив на здоров'я людини:

  • оксиди азоту викликають астму, бронхіт і серцево-судинні захворювання;
  • миш'як порушує нервову і кровоносну систему, обмін речовин, викликає параліч, рак легенів;
  • бензол - це відходи нафтопереробних заводів, бензинових двигунів і інших забруднювачів атмосфери, які викликають лейкемію;
  • чадний газ - отруйний безбарвний газ, без запаху, утворюється в результаті згоряння бензинового палива, вугілля, нафти. Порушує роботу серцево-судинної і кровоносної систем, викликає нудоту, мігрені;
  • формальдегід надходить в повітря з труб хімічних підприємств, незаламінірованних дсп меблевих конструкцій, з двигунів автотранспорту, є джерелом багатьох серйозних захворювань;
  • хлористий водень виділяється в сміттєпереробних і хімічних виробництвах, подразнює слизові, легені і очі;
  • оксид азоту надходить в навколишнє середовище за допомогою вихлопів автотранспорту, горіння вугілля і нафти;
  • діоксид азоту утворюється з оксиду азоту і руйнує озоновий шар землі, викликаючи респіраторні захворювання;
  • тютюновий і сигаретний дим викликає навіть у пасивних курців рак легенів або хвороби дихальної та серцево-судинної систем;
  • побутові аерозолі (чистячі засоби, побутова хімія, дезодоранти, фарба, будівельні суміші і т.д.) - джерело канцерогенів, які при вдиханні викликають мігрені, запаморочення і нудоту.

У той же час країни Північної Америки, Західної Європи, Японії за останні півстоліття змогли досягти стійкого прогресу в боротьбі із забрудненням повітря. В першу чергу, це державна політика - підвищені вимоги до екологічних стандартів виробництва, автомобільних двигунів, зниження впливу поганої екології на людину.

Якщо взяти для прикладу Японію, то в 70-х роках в Токіо з'явилися кисневі бари, де можна було купити кисневий коктейль і заповнити втрату кисню в організмі. Потім з'явилися автомати з продажу кисню, в яких дихали чистим киснем, ще пізніше стали продаватися генератори кисню, а потім - портативні очищувачі повітря.

Зараз в Японії популярні міні респіратори для носа, які захищають організм навіть від дрібних забруднювачів повітря. Вони спеціально розроблені для жителів міст із забрудненим повітрям, підходять також робітникам на шкідливих виробництвах, алергікам і просто людям, яким небайдуже здоров'я. Фільтри непомітні і зручні при носінні, довели свою ефективність і незамінність. Також вони - гарне рішення для людей, які піклуються про здоров'я, і ​​в той же час не хочуть виділятися своїм зовнішнім виглядом.

На ринку України такі фільтри представлені виробником Nose Mask і мають моделі, які фільтрують частки від 0,1 і 10 мікрон і не мають протипоказань до використання.

Важливий момент - купуйте їх у офіційного дилера, тому що такий популярний товар стали копіювати практично відразу ж після його появи на ринку.

Подбайте про здоров'я, забезпечте себе від шкідливих впливів навколишнього середовища. Ефект буде миттєвим - ви відразу відчуєте вільне дихання, впевненість від усвідомлення своєї захищеності, і гарне самопочуття.
Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38 (099) 999 99 99
Бажаєте зробити замовлення?
Заповніть форму і наш менеджер зателефонує вам!
Погоджуюсь з Політикою Конфіденційності
Відгуки наших кліентів
Ірина
05.08.2021
Фільтри мені порадила мій терапевт, як засіб профілактики від сезонних вірусів і небажиних застуд. Я вже більше 3 місяців завжди їх одягаю, коли йду в магазин, або кудись їду у транспорті. Дискомфорту немає, що дуже радує
Володимир
17.04.2021
Ефективна річ. У мене алергія на цвітіння, пил, шерсть тварин: все життя на таблетках. Я купив і відразу протестував фільтри. Сплю спокійно вже котру ніч: чи не чхаю, а просто сплю. І дихаю.
Ольга
24.02.2021
Все життя дихаю хімією - робота така. Думала, буде незручно носити фільтри, але їх реально відчуваєш тільки перші 5 хв. Лоскотно спочатку, а потім забуваєш на весь день. Цілий день на людях, клієнти, а фільтрів не видно! Задоволена
Наші контакти:
+38 (096) 816 38 20
natalkadov23@gmail.com
м. Київ, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2
ФОП Довгаль Н.Г.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше им`я
Ваш телефон
Ваша пошта
Промокод
Payment method