Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38 (099) 999 99 99

Фільтри для носу Універсальні

549
грн.
Фільтр для носа Pit Stopper - вважається універсальним, адже він підходить як для сухого, так і для вологого носа.

Фільтр для носа Pit Stopper захищає від пилку різноманітних рослин, пилового кліща, алергенів, викликаних шерстю тварин, смогу, гару і інших зважених в повітрі шкідливих часток. Він розроблений з урахуванням всіх анатомічних особливостей будови носової порожнини, зручний в носінні, не викликає дискомфорту. Надійну фіксацію забезпечує найтонша, міцна, непомітна гнучка дужка, що розташовується під носом.

Фільтр затримує 99% частинок PM10 (ISO 7708: 1995, 7.1.) І забезпечує фільтрацію вдихуваного повітря згідно з міжнародними стандартами якості (ISO), при цьому зберігаючи 100% повітропроникність.

Даний вид фільтра рекомендований для людей наступних професій: перукарям, майстрам манікюру, медикам, продавцям, мотоциклістам, велосипедистам, будівельникам. Служить альтернативою незручній захисній масці, в якій жарко і важко дихати.
Завдяки використанню високоякісних гіпоалергенних медичних матеріалів, адаптація проходить дуже швидко, не викликаючи дискомфорту. Фільтруюча частина складається з поліестеру, нетканевого матеріалу (спанбонду), целюлози. Суперфільтрів з спанбонду не пропускає агенти і інші частинки, розмір яких дорівнює або перевищує 10 мікрон.

Сам корпус фільтра зроблений з поліпропілену, всередині розташовується спеціальний плагін, завдяки якому відбувається відтік рідини при нежиті.

Випускається в звичайному і маленькому розмірах (Small). Звичайний розмір фільтрів підходить в 99% випадків для дорослого населення України. Маленький розмір (Small) призначений для дітей і підлітків.

В Україні купити фільтр для носа Pit Stopper можна в упаковці, яка містить пластиковий бокс з трьома парами фільтрів. Дані фільтри багаторазові їх можна промивати під чистою проточною водою.

Людям, у яких поліпи, часті носові кровотечі, викривлення носових тканин або перегородки, ускладнення бронхіальної астми, використання фільтра для носа є також можливим, але після консультації з лікарем!

Назальний фільтр є індивідуальним засобом захисту і профілактики від алергії. Він дуже популярний в Японії, Штатах і інших розвинених країнах.

Фільтр Pit Stopper пройшов всі необхідні перевірки і повністю сертифікований для продажу на території України. Використання Pit Stopper рекомендовано Національної Медичної Палатою України.

Переваги NoseMask

100%

повітропроникність

Якість фільтрації повітря 99.8%

Незамітні для оточуючих

Можливість багаторазового використання

Відсутність дискомфорту при використанні

Зручний бокс для зберігання

1. Фільтруючий матеріал.
Блокує пил, дим, зміг, бактерії, віруси.

2.Зовнішня частина.
Непомітно приховує інші елементи фільтра.

3.Внутрішня частина.
Фіксує фільтр в носі, абсолютно не створюючи дискомфорт.

4.Фіксуюча рамка.
Прозора і практично непомітна.

Розмір твердих частинок (PM) і аерозолів в повітрі, вплив на організм людини.


100 - 150 мікрон - людська волосина
25 мікрон - частинки видимі неозброєним поглядом
10 мікрон - великий пил, волокна, пилок
5 - 10 мікрон - середній пил, спори рослин, цвіль
1 - 5 мікрон - бактерії, дрібний пил, лупа
0,3 - 1 мікрон - бактерії, тютюновий дим
0,001 - 0,1 мікрон - віруси

Розміри деяких патогенних мікроорганізмів.

2,0 мікрон - туберкульозна паличка
0,9 мікрон - стафілокок
0,2 мікрон - вірус краснухи
0,1 мікрон - вірус кору
0,1 мікрон - вірус грипу
0,1 мікрон - вірус простого герпесу
Як працюють фільтри?
Робота фільтрів заснована на двох науках: фізика і біологія.
- Все в цьому світі має свій розмір, навіть алергени і віруси.
- Ніс є основними воротами в наш організм, і дуже чутливими (ми відчуваємо запахи). Носові проходи мають особливу будову, завдяки якому вдихувані нами речовини можуть потрапляти безпосередньо всередину нашого організму, в нашу кров.

На сторожі цього шляху стоять два бар'єру:
- Слизова Вашого носа
- Ваш імунітет

У звичайних побутових умовах проживання, повітря сухе, що підсушує слизову (вона втрачає свою силу і її можливість захистити Вас зменшується).

Про імунітет - Ви прекрасно знаєте, ідеальний імунітет зараз зустрічається рідко. Зазвичай все починається з нежиті (включається перший наш захист), імунітет "намагається придушити" то що "прорвалося" через перший захист.

Тому використовуючи Фільтри для носа Ви ставите додатковий бар'єр між Вами та алергенами / вірусами, а також очищаєте повітря яким ви дихаєте від пилу, бруду, смогу, солей важких металів, грибків, бактерій і безліч чого ще, що "додатково нам дарує» цивілізоване життя .

Фільтри повністю сертифіковані, пройдені необхідні тести і рекомендовані для застосування Національної Медичної Палатою України. Оригінальна Японська Якість.
Наскільки вистачає фільтрів?
Одного фільтра вистачає на термін від 5 до 10 днів використання. У коробці йде 3 фільтра. Залежить від того як довго Ви їх носите (скільки годин на день) і від стану Вашої слизової (нежиті).
Як доглядати за фільтрами?
При необхідності фільтри слід промивати під чистою проточною водою від слизу (нежиті), після цього слід акуратно віджати надлишок води і якщо не плануєте одягати відразу - залишити висихати далеко від нагрівальних приладів.
Фільтри, як захист проти "пасивного куріння"?
Фільтри NOSEMASK захищають від "пасивного куріння", запах будете чутний, але шкода значно зменшується, фільтруються практично всі частинки.

В потоках тютюнового диму виділяють дві основні фази: газоподібна і тверда (смоли).
Розмір твердих частинок, в тютюновому димі, варіюється від 0,15 до 1,3 мікрон.
Розмір газоподібних частинок - від 0,01 до 0,1 мікрон.
Якість фільтрації фільтрів NoseMaskPit Super становить 0,1 мікрон. Таким чином фільтри захищають від усіх твердих частинок і частково від газоподібних частинок.

В даний момент це найякісніше і елегантне рішення на ринку щодо захисту від "пасивного куріння», беручи до уваги звичайно респіратори / протигази.
Як користуватися?
1. Необіхдно вийняти фільтр з упаковки.

2. Щоб фільтр прийняв робочий розмір, його потрібно змочити чистою водою. Акуратно стиснувши пальцями, віджати надлишок води.

3. Ввести в обидва носові отвори так, щоб прозора рамочка впритул охоплювала підставу носу.

4. Кілька разів глибоко вдихнути, при необхідності поправити фільтр для комфортного положення в носі.

5. В залежності від інтенсивності виділень з носа, періодично промивати систему фільтрів під чистою проточною водою, тримаючи пальцями за прозору рамку фільтра. Після чого, акуратно стиснувши пальцями фільтр, захопити його зверху і знизу, віджати надлишок води.

6. Одна пара фільтрів, при щоденному 12-годинному застосуванні, зберігає систему фільтрації протягом 5-10 днів.

7. Після використання фільтр необхідно промити чистою проточною водою тримаючи пальцями за прозору рамку. Після чого обережно віджати надлишок води. Залишити висихати при кімнатній температурі вдалині від обігрівальних приладів та прямих сонячних променів.

8. Зберігати в індивідуальному боксі для фільтрів.

Після первинного введення носових фільтрів протягом декількох секунд можливий легкий дискомфорт, незначна ускладненість дихання, яка проходить через кілька хвилин.

Такі відчуття можливі через чутливість тканин слизової оболонки носа. Відчуття дискомфорту швидко проходить.

Великим плюсом пропонованих фільтрів є можливість багаторазового застосування однієї пари.

Фільтри можна носити тривалий час, не знімаючи їх. Орієнтуйтеся на ваші потреби в захисті і власне самопочуття
Доставка та оплата
Ми доставляємо фільтри за допомогою Нової Пошти за ії тарифами.
Сплатити замовлення ви можете безготівково (на карту ФОП або по рахунку-фактурі) та готівкою (накладеним платіжем у відділені Нової Пошти або у разі самовивізу)
Бондаренко Тетяна Миколаївна
головний алерголог НМПУ
Фільтри для носу незамінні для людей, які страждають різними видами алергії. При використанні фільтрів пацієнти-алергіки помітили їх позитивний вплив на організм. Було відзначено зниження клінічних симптомів алергії: чхання, свербіння, нежиті. Зменшилось подразнення слизової оболонки носа, а також і болю в горлі у людей, які регулярно застосовують назальні фільтри.

Враховуючи інноваційні характеристики та дієвість продукту Національна медична палата України рекомендує назальні фільтри Nose Mask виробництва Японія, як засіб превентивної медицини у вигляді профілактики алергічних та бактеріально-вірусних захворювань.


Головний фахівець-консультант зі спеціальности алергологія консультативно-дорадчого органу Національної медичної палати України к.мед.н. Бондаренко Т.М.

Чому варто купувати саме у нас?
Офіційний товар і сертифікація
Рекомендовані Національною Медичною Палатою України
Відправляємо фільтри в день замовлення
Бажаєте зробити замовлення?
Заповніть форму і наш менеджер зателефонує вам!
Погоджуюсь з Політикою Конфіденційності
Відгуки наших кліентів
Ірина
05.08.2021
Фільтри мені порадила мій терапевт, як засіб профілактики від сезонних вірусів і небажиних застуд. Я вже більше 3 місяців завжди їх одягаю, коли йду в магазин, або кудись їду у транспорті. Дискомфорту немає, що дуже радує
Володимир
17.04.2021
Ефективна річ. У мене алергія на цвітіння, пил, шерсть тварин: все життя на таблетках. Я купив і відразу протестував фільтри. Сплю спокійно вже котру ніч: чи не чхаю, а просто сплю. І дихаю.
Ольга
24.02.2021
Все життя дихаю хімією - робота така. Думала, буде незручно носити фільтри, але їх реально відчуваєш тільки перші 5 хв. Лоскотно спочатку, а потім забуваєш на весь день. Цілий день на людях, клієнти, а фільтрів не видно! Задоволена
Корисні статті - читайте у нашому блозі
Наші контакти:
+38 (096) 816 38 20
natalkadov23@gmail.com
м. Київ, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2
ФОП Довгаль Н.Г.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше им`я
Ваш телефон
Ваша пошта
Промокод
Payment method