ЯК ПЕРЕСТАТИ ЛЯКАТИСЯ ГРВІ ТА ГРИПУ?

Мова не про психотерапію, але про ефективну профілактику, яка здатна реально захистити в сезон застуд.

366 людей померло в Україні за перші 7 місяців 2016-го року від ускладнень, викликаних на ГРВІ та грип, що в 5,5 разів більше, ніж за весь 2015 рік.

Це - дані Центру медичної статистики. Якщо поглянути на статистику в динаміці останніх 5 років, стрибок виглядає ще більш загрозливим.

Чим може бути викликане таке різке збільшення числа летальних випадків поки неясно. Але очевидно, що їх буде ще більше: Центр по контролю і моніторингу захворювань України прогнозує, що в взимку 2016-2017 очікується збільшення кількості хворих до рекордних за останні роки 8 млн чоловік.

Тобто, фактично, захворіє кожен п'ятий (!) Житель країни.
За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, в нинішньому сезоні в Україні будуть циркулювати три штами грипу - ті ж, що і останні три роки. Це штами А / California / 7/2009 (свинячий грип), A / Hong Kong / 4801/2014 (пташиний грип) і вірус грипу B / Brisbane / 60/2008.

З одного боку, ми вже звикли до цих штамами, але з іншого ж висока мінливість вірусів і загальна негативна соціально-економічна ситуація зводять захисний ефект звикання нанівець.

Які ставлення до здоров'я має економіка?

Взагалі-то, саме пряме.
Представники соціально незахищених груп населення часто економлять на якісних і різноманітних продуктах харчування, відсутність яких стимулює загальне зниження імунітету. Хтось вирішив відмовитися від вакцинації: мовляв, навіщо платити - і так не захворію. Хтось, уже захворівши, але намагаючись зайвий раз не виходити на лікарняний, продовжують кататися на роботу, чхаючи і кашляючи на оточуючих. І це при тому, що в громадському транспорті - переважно «інкубаторі» ГРВІ та грипу у великих містах - людей тож додалося: на метро, ​​тролейбуси і автобуси для повсякденних поїздок пересіли багато з тих, хто раніше віддавав перевагу таксі або приватне авто. На жаль, все це в комплексі складається не на саму сприятливу картину.

В основній групі ризику - українці, чия діяльність пов'язана з контактом із значною кількістю людей: лікарі, вчителі та вихователі, водії громадського транспорту, продавці, офіціанти, працівники салонів краси і інші представники сфери послуг.

Ще - люди зі слабким імунітетом: літні, вагітні, люди із зайвою вагою, діабетом, серцево-судинними захворюваннями, а також, звичайно, діти - особливо у віці до 5 років.

Традиційно найефективнішим способом профілактики грипу вважається вакцинація. Правда, і вона не гарантує, що ви не захворієте яким-небудь іншим захворюванням, що передається повітряно-крапельним шляхом. Чи не підхопите інший штам грипу, на який ваша щеплення не розраховане.
Вакцині необхідно близько двох тижнів, щоб сформувати імунітет. А якщо мова йде про дитину до 3 років, то часу потрібно ще більше: вакцина вводиться два рази по пів-дози з інтервалом в чотири тижні. Процес не швидкий, і, поки він триває, на жаль, цілком можна встигнути захворіти. А значить - оперативні профілактичні заходи потрібно приймати вже зараз.

Але що ж робити? Заливатися ехінацеєю і чаєм з калиною, сподіваючись, що пронесе? Носити маску - яку, до речі, слід міняти кожні дві години, інакше шкоди від неї більше, ніж користі?

Насправді, є альтернатива - інноваційна, проста і по-справжньому ефективна. Це - назальні фільтри Nose Mask, які вже завоювали велику популярність у всьому світі, включаючи Японію і США, а тепер представлені і в Україні.

Фільтри - це надійна перепона на шляху вірусів, мікробів, а також різноманітних алергенів. Вони зменшують ймовірність підхопити інфекцію або вірус, оскільки являють собою додатковий бар'єр на їхньому шляху. На відміну від тієї ж маски, вони зовсім не видні: назальні фільтри природним чином кріпляться всередині носа, і зовні знаходиться тільки ледь помітна прозора перемичка.

Nose Mask Pit Super (Універсальні +) пропускають 100% повітря, абсолютно не заважаючи дихати. Але при цьому затримують 99,8% знаходяться в повітрі частинок, великих або рівних 0,1 мікрона.

Закономірно, що фільтри захищають і від безлічі інших хвороб. На відміну від вакцини, механічному бар'єру абсолютно все одно, що саме зупиняти - якийсь конкретний штам або вірус будь-якого грипу (0,1 мікрон). Або ж - вірус кору (0,1 мікрон), вірус краснухи (0,2 мікрон), туберкульозну паличку (2 мікрон), а також інші мікроби (їх розмір - від 0,3 до 60 мікрон).

Також слід розуміти, що мікроби і віруси не «подорожують» по повітрю самі по собі. Вони чіпляються за крапельки слини або інші частинки: мікроскопічні для нас, але просто гігантські з точки зору цих японських «нано» -фільтрів.

Фільтри Nose Mask Pit Super рекомендовані як засіб профілактики та індивідуального захисту Національною медичною палатою України.
Вони абсолютно безпечні і підходять навіть вагітним, а також дітям. Фільтри випускаються в розмірах Regular і Small: останній якраз і розрахований на дітей або на дорослих з вузькими носами.

Вигідні вони і з економічної точки зору. Фільтри багаторазові: навіть після 10-го промивання вони зберігають всі свої якості.
А ще використовувати назальні фільтри Nose Mask можна навіть якщо вже захворів - щоб не погіршити ситуацію якоюсь додатковою інфекцією, вони підходять як для сухого, так і для вологого носа.
Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38 (099) 999 99 99
Бажаєте зробити замовлення?
Заповніть форму і наш менеджер зателефонує вам!
Погоджуюсь з Політикою Конфіденційності
Відгуки наших кліентів
Ірина
05.08.2021
Фільтри мені порадила мій терапевт, як засіб профілактики від сезонних вірусів і небажиних застуд. Я вже більше 3 місяців завжди їх одягаю, коли йду в магазин, або кудись їду у транспорті. Дискомфорту немає, що дуже радує
Володимир
17.04.2021
Ефективна річ. У мене алергія на цвітіння, пил, шерсть тварин: все життя на таблетках. Я купив і відразу протестував фільтри. Сплю спокійно вже котру ніч: чи не чхаю, а просто сплю. І дихаю.
Ольга
24.02.2021
Все життя дихаю хімією - робота така. Думала, буде незручно носити фільтри, але їх реально відчуваєш тільки перші 5 хв. Лоскотно спочатку, а потім забуваєш на весь день. Цілий день на людях, клієнти, а фільтрів не видно! Задоволена
Наші контакти:
+38 (096) 816 38 20
natalkadov23@gmail.com
м. Київ, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2
ФОП Довгаль Н.Г.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше им`я
Ваш телефон
Ваша пошта
Промокод
Payment method