МІСТА УКРАЇНИ З НАЙБРУДНІШИМ ПОВІТРЯМ

Прийшов час, коли слова «це не у нас або далеко від мене» не пройдуть - вчені визначили 24 міста з найбруднішим повітрям, проблема вже є і необхідно принаймні бути обізнаними, адже ми тут живемо.

Оцінка забруднення атмосферного повітря в містах України була здійснена за даними спостережень в 53-х містах України на 163-х стаціонарних і двох маршрутних постах системи моніторингу національної гідрометслужби. В повітрі визначався вміст тридцяти одної забруднюючої речовини.

Як відзначають вчені, забрудненість викликається великими концентраціями канцерогенних газів і з'єднань, які становлять небезпеку для навколишнього середовища і здоров'я людини - формальдегіду, діоксиду азоту, фенолу, бензапирена, фтористого водню, оксиду вуглецю, зважених часток. Здебільшого, все це наслідки життєдіяльності людей (перш за все, викиди з труб промислових підприємств і автомобілів). Шкідливі речовини в повітрі негативно впливають на генетику, репродуктивну систему, дихальні шляхи, очі, шкіру, нервову систему.
Що таке фенол \ оксид азоту і як це впливає на організм?

Фенол - летюча речовина з характерним різким запахом. Пари його отруйні. При попаданні на шкіру фенол викликає хворобливі опіки. У хімічній промисловості феноли використовують для виготовлення барвників, пестицидів, лікарських препаратів, фенолформальдегідних смол і синтетичних волокон. Перш фенол у вигляді розведеного розчину застосовувався як антисептик для дезінфекції білизни і приміщень.
При гострому отруєнні, супроводжує потрапляння фенолу на шкіру або вдихання його парів, спостерігається сильне печіння в місцях, які зазнали його безпосередньому впливу. Виявляються опіки слизових тканин; виникає сильний біль в області рота, в горлі, животі; нудота блювота; різка блідість, слабкість, набряк легенів; можливі гострі алергічні прояви; артеріальний тиск знижений; розвивається серцево-легенева недостатність, можливі судоми.

Діоксид азоту в його газоподібному стані часто називають бурим газом. Основна речовина, що сприяє його утворення, - це оксид азоту. Оксиди азоту відповідальні за виникнення смогу і кислотних дощів. Смог викликає утруднення дихання, кашель у дітей і сприяє розвитку хвороб органів дихання. Особливо страждають від смогу астматики і діти.

Прості рекомендації

Дотримання ряду простих правил допоможуть знизити шкідливий вплив навколишнього середовища на організм жителя міста. Потрібно стежити за здоров'ям - приділяти достатньо часу прогулянкам на свіжому повітрі, піддавати себе дозованим фізичним навантаженням, дотримуватися дієти, регулярно обстежуватися у лікаря. І головне - не піддавати організм зайвому ризику. Мінімізувати вплив шкідливих речовин, що вражають через органи дихання.

Згадаймо Японію, проблема брудного повітря вже більше 8 років. Зіткнувшись з проблемою поганої екології, там перейнялися індивідуальним захистом громадян, і японським міжнародним інститутом біотехнологій були розроблені т.зв. "Назальні фільтри".

Абсолютно непомітні зовні, японські фільтри для носа затримують 99,8% часток-подразників, великих 0,1 мікрона. Сюди включаються: частинки пилу, бруду, смогу, шкідливих випарів, тютюнового диму, практично всі алергени. Для порівняння: розмір побутового пилу - 500 мікрон, середній розмір квіткового пилку - 30 мікрон. А значить, фільтр для носа від алергії є для них нездоланним бар'єром.

Тепер купити фільтр для носа можна і в Україні. Вони називаються Nose Mask, продаються у офіційного дилера, товар повністю сертифікований і локалізований для продажу на території України. Також на фільтри для носа є всі необхідні висновки лабораторних тестів і досліджень.
Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38 (099) 999 99 99
Бажаєте зробити замовлення?
Заповніть форму і наш менеджер зателефонує вам!
Погоджуюсь з Політикою Конфіденційності
Відгуки наших кліентів
Ірина
05.08.2021
Фільтри мені порадила мій терапевт, як засіб профілактики від сезонних вірусів і небажиних застуд. Я вже більше 3 місяців завжди їх одягаю, коли йду в магазин, або кудись їду у транспорті. Дискомфорту немає, що дуже радує
Володимир
17.04.2021
Ефективна річ. У мене алергія на цвітіння, пил, шерсть тварин: все життя на таблетках. Я купив і відразу протестував фільтри. Сплю спокійно вже котру ніч: чи не чхаю, а просто сплю. І дихаю.
Ольга
24.02.2021
Все життя дихаю хімією - робота така. Думала, буде незручно носити фільтри, але їх реально відчуваєш тільки перші 5 хв. Лоскотно спочатку, а потім забуваєш на весь день. Цілий день на людях, клієнти, а фільтрів не видно! Задоволена
Наші контакти:
+38 (096) 816 38 20
natalkadov23@gmail.com
м. Київ, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2
ФОП Довгаль Н.Г.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше им`я
Ваш телефон
Ваша пошта
Промокод
Payment method