ФІЛЬТР ДЛЯ НОСА - ФІЛЬТР ВІД ГРИПУ ТА ЗАСТУДИ

Вірусне захворювання кожен раз починається несподівано. Скільки разів було: відчуваєте себе чудово, сповнені планів і справ - і раптом через пару годин вже лежите в ліжку з ознобом і температурою.

Плани та зустрічі скасовуються, і залишається одне бажання - щоб це скоріше закінчилося. треба розуміти, що профілактика від грипу і ОРВІ- це правильний підхід до свого здоров'я та здоров'я дітей.

Повітряно-краплинний (аерогенний) спосіб проникнення інфекції вважається найпоширенішим. Розпізнати перші симптоми ГРВІ теж не легко. Вірус поширюється на великій території, і ніхто не застрахований від поразки. Щороку відбуваються мільйони захворювань на грип та ГРВІ, які беруть характер епідемій.

За статистикою, заражаються до 80% людей. Небезпека такого типу вірусів ще й у постійній мутації, і організм не в змозі виробити антитіла до нового різновиду вірусу - адже віруси здатні змінювати свою структуру, а також збудники хвороби мають високу гетерогенність (різнорідністю). Що ускладнює профілактику та лікування ГРВІ у дітей та дорослих.

Надійним способом профілактики грипу вважалася вакцинація. Але у неї з часом виявили ряд стримуючих факторів. Наприклад - невідомо, який штам вірусу грипу буде актуальний в цьому році, тому повинна використовуватися відповідна вакцина від грипу. Для порівняння - як якщо б ви застрахували автомобіль тільки від можливого зіткнення з червоною "Феррарі".

Природно, ймовірність такої події вкрай мала. Другий нюанс - для вироблення антитіл після вакцинації організму потрібен час, як правило 30 днів. Значить, доводиться дбати про здоров'я заздалегідь - до перевищення епідеміологічного порогу. А від збудника вірусу "свинячого" грипу типу H1N1 надійної вакцини поки що не придумано. Іншими словами, через високу варіативність вірусів грипу та ГРВІ ідея вакцинації визнана малоефективною, і численні розробники засобів профілактики і захисту від вірусів зосередилися на створенні лікарських препаратів.
Однак, скоро довелося визнати очевидний факт - профілактика захворювань набагато ефективніше і безпечніше, ніж саме передове їх лікування.

І тоді ж був знайдений варіант захисту організму за допомогою побудови бар'єру на шляху проникаючої інфекції. Метод розробили в японському міжнародному інституті біотехнологій, і полягав він у створенні т.зв. "Назальних фільтрів", розроблених із застосуванням передових нанотехнологій, виготовлених з поліестеру, спандбонду і целюлози. Фільтри пропонувалося розміщувати в носових пазухах, попередньо змочивши, і використовувати при щоденному носінні під час епідемій грипу, а також людям, схильним до алергії, або працюючим на шкідливих виробництвах.
Фільтри для носа отримали назву Nose Mask, вони знайшли застосування в різних варіантах - для захисту органів дихання при алергіях, пасивному курінні, як засіб профілактики грипу та застуди. Також їх використовують кухарі, перукарі, співробітники beauty-індустрії, працівники на шкідливих виробництвах - спектр застосування фільтрів для носа надзвичайно широкий.
Якщо ще недавно японські фільтри для носа замовлялися за кордоном, то зараз назальні фільтри Nose Mask доступні для покупки безпосередньо в Україні. Вони продаються через офіційного дилера, захищені від підробок, пройшли необхідну сертифікацію і отримали схвалення у лікарів-імунологів і алергологів. Крім того, японські фільтри для носа Nose Mask рекомендовані до використання Національною Медичною Палатою України.

Механізм дії назальних фільтрів простий - фільтри змочуються водою і розміщуються в носових пазухах на період, коли потрібен максимальний захист для їх власника. Фільтри для носа 100% воздухопроникні, але затримують 99,8% відомих бактерій і мікрочастинок. Для порівняння, модель японських фільтрів під назвою Nose Mask Pit Super (Універсальні +) затримує частинки від 0,1 мікрон, а лінійні розміри більшості бактерій знаходяться в межах 0,3-5 мкм. На відміну від марлевих пов'язок, назальні фільтри невидимі для співрозмовника. Вони не заважають диханню і дикції, призначені для багаторазового використання, не викликають звикання, не мають протипоказань до використання.

Якщо хочете убезпечити себе від впливу хвороботворних бактерій і мікроорганізмів, якщо задумалися про профілактику грипу та ГРВІ і захисту організму прямо зараз, то якісні японські фільтри для носа - сучасний, стильний, науковий і бюджетний варіант для кожного. Використовуйте фільтри для носа вже зараз, і ви зрозумієте - це те, чого так довго не вистачало, щоб відчути себе захищеними.
Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38 (099) 999 99 99
Бажаєте зробити замовлення?
Заповніть форму і наш менеджер зателефонує вам!
Погоджуюсь з Політикою Конфіденційності
Відгуки наших кліентів
Ірина
05.08.2021
Фільтри мені порадила мій терапевт, як засіб профілактики від сезонних вірусів і небажиних застуд. Я вже більше 3 місяців завжди їх одягаю, коли йду в магазин, або кудись їду у транспорті. Дискомфорту немає, що дуже радує
Володимир
17.04.2021
Ефективна річ. У мене алергія на цвітіння, пил, шерсть тварин: все життя на таблетках. Я купив і відразу протестував фільтри. Сплю спокійно вже котру ніч: чи не чхаю, а просто сплю. І дихаю.
Ольга
24.02.2021
Все життя дихаю хімією - робота така. Думала, буде незручно носити фільтри, але їх реально відчуваєш тільки перші 5 хв. Лоскотно спочатку, а потім забуваєш на весь день. Цілий день на людях, клієнти, а фільтрів не видно! Задоволена
Наші контакти:
+38 (096) 816 38 20
natalkadov23@gmail.com
м. Київ, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2
ФОП Довгаль Н.Г.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше им`я
Ваш телефон
Ваша пошта
Промокод
Payment method