ФІЛЬТРИ ДЛЯ ПОВСЯКДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ

З розвитком цивілізації людство зіткнулося з проблемами, яким раніше не надавали особливого значення. Наприклад, щe створювався в 70-і роки Всесвітній комітет з екології не мав чіткого кола завдань.

Зараз же проблема забрудненості навколишнього середовища вийшла на перше місце серед завдань, які змушені вирішувати країни розвиненого світу. За даними науково-дослідницької організації Health Effects Institute (HEI), щорічно в світі через брудне повітря вмирає 5,5 мільйона чоловік.

Разом з поганою екологією слідом йдуть захворювання, викликані нею. Сильне навантаження на організм надають будівельний і побутовий пил, вихлопні гази, пилок, алергени, зміг, бактерії - ці мікрочастинки, роками знаходяться в повітрі, піддають нас смертельної небезпеки. З якимись з цих загроз організм в змозі впоратися шляхом фільтрації пилу в носовій порожнині, а також виведення шкідливих речовин з організму природним шляхом. Але з величезною частиною таких загроз самостійно ми впоратися просто не в змозі - немає достатніх інструментів для цього.

Які способи захисту людини від агресивного навколишнього середовища може запропонувати наука?

На глобальному рівні - країни-лідери світового співтовариства підписали "Кіотський" протокол про зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу; розробляються джерела альтернативної енергії; вкладаються мільярди доларів в освоєння поновлюваних джерел енергії, розробку електромобілів. Але дещо для себе можна зробити вже зараз.
Дотримання ряду простих правил допоможуть знизити шкідливий вплив навколишнього середовища на організм жителя міста. Потрібно стежити за здоров'ям - приділяти достатньо часу прогулянкам на свіжому повітрі, піддавати себе дозованим фізичним навантаженням, дотримуватися дієти, регулярно обстежуватися у лікаря.

І головне - не піддавати організм зайвому ризику. Мінімізувати вплив шкідливих речовин, що вражають через органи дихання. Є нюанс - звичайно ж, у нас не Японія, де людина із захисною маскою на обличчі не викликає подиву. Як бути? Знову згадаємо Японію. Зіткнувшись з проблемою поганої екології, там перейнялися індивідуальним захистом громадян, і японським міжнародним інститутом біотехнологій були розроблені т.зв. "Назальні фільтри". Вони являють собою мініатюрні нанофільтри, виготовлені з поліестеру, спандбонду і целюлози. Маючи розмір 4-6 мм. і привабливий зовнішній вигляд, фільтри можуть безболісно поміщатися в носові пазухи, і відразу ж після установки починають виконувати свою функцію.

Абсолютно непомітні зовні, японські фільтри для носа затримують 99,8% часток-подразників до 0,1 мікрона. Сюди включаються: частинки пилу, бруду, смогу, шкідливих випарів, тютюнового диму, практично всі алергени. Для порівняння: розмір побутового пилу - 500 мікрон, середній розмір квіткового пилку - 30 мікрон. А значить, фільтр для носа від алергії є для них нездоланним бар'єром.

Тепер купити фільтр для носа можна і в Україні. Вони називаються Nose Mask, продаються у офіційного дилера, товар повністю сертифікований і локалізована для продажу на території України. Також на фільтри для носа є всі необхідні висновки лабораторних тестів і досліджень.
Якщо хочете підсилити свої позиції в боротьбі з алергією, якщо вам потрібна надійна захист від алергенів, створена із застосуванням передових наукових технологій - ми рекомендуємо вам фільтри Pit Stoper для щоденного використання.

Випускаються назальні фільтри різних видів і розмірів, вони не мають протипоказань, підходять дорослим і дітям. Також фільтри Nose Mask мають кілька моделей - в залежності від виконуваних. задач. Трьох фільтрів = одна упаковка, вистачає на місяць щоденного використання.
Купуйте японські фільтри для носа вже зараз - і тіло відповість вам вдячністю за правильний вибір. Хвороби органів дихання та алергія відійдуть на другий план.
Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38 (099) 999 99 99
Бажаєте зробити замовлення?
Заповніть форму і наш менеджер зателефонує вам!
Погоджуюсь з Політикою Конфіденційності
Відгуки наших кліентів
Ірина
05.08.2021
Фільтри мені порадила мій терапевт, як засіб профілактики від сезонних вірусів і небажиних застуд. Я вже більше 3 місяців завжди їх одягаю, коли йду в магазин, або кудись їду у транспорті. Дискомфорту немає, що дуже радує
Володимир
17.04.2021
Ефективна річ. У мене алергія на цвітіння, пил, шерсть тварин: все життя на таблетках. Я купив і відразу протестував фільтри. Сплю спокійно вже котру ніч: чи не чхаю, а просто сплю. І дихаю.
Ольга
24.02.2021
Все життя дихаю хімією - робота така. Думала, буде незручно носити фільтри, але їх реально відчуваєш тільки перші 5 хв. Лоскотно спочатку, а потім забуваєш на весь день. Цілий день на людях, клієнти, а фільтрів не видно! Задоволена
Наші контакти:
+38 (096) 816 38 20
natalkadov23@gmail.com
м. Київ, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова 2/2
ФОП Довгаль Н.Г.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше им`я
Ваш телефон
Ваша пошта
Промокод
Payment method